SELECT * FROM aktualnosci WHERE id_aktualnosci = '32' Październik 2019 - program imprez - Moje Świnoujście
przewodnik subiektywny pisany przez Was dla Was

Październik 2019 - program imprez

2019-09-26 13:09:05 / 174

W październiku panuje jesień, a jesień w Polsce (zwłaszcza nad Bałtykiem) jest złota i piękna, dlatego warto przyjechać do Świnoujścia :)

                                                                               Październik 2019

  • 01.10. wtorek

godz. 16.00 Rummikub Club i inne gry planszowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

godz.19.30 Uroczysty koncert z okazji
25 lecia Uznamskiego Festiwalu Muzyki w Świnoujściu
wystąpią: Dagmara Barna (sopran), zespół „Il pomo d’oro”, Francesco Corti (kierwonictwo)

Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11

Bilety w cenie 40 zł do nabycia: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00, Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

godz.19.30 Wieczór muzyczny 
Akordeon i saksofon Mirosław Sienicki
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

  • 02.10. środa

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie
Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4
Wstęp wolny

godz. 19.30 Dancing – gra Jerzy Ordon
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 03.10. czwartek

godz. 18.00 Sonata Scrabble

spotkanie przy Scrabble dla wszystkich

Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7

Wstęp wolny

godz.20.00 Arie operetkowe i piosenka popularna
w wykonaniu tenora Felipe Alonso Cespedes Sanchez z Chile
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2

Bilety w cenie 15 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 20.30 Powtórki tangowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

  • 04.10. piątek

godz. 9.30 Turniej Piłkarski dla dzieci i młodzieży - Mini Mundial
Miejsce: Boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią, ul. Matejki 17 a
Wstęp wolny

godz.10.00 Rocznica powstania 
Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Wstęp wolny
godz.10.00 Rocznica powstania Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego

Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Wstęp wolny

godz.11.00 Uwolnij książkę – wspólne czytanie książek
Miejsce: Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Wstęp wolny

godz. 17.00 Otwarcie wystawy prac Jadwigi Sikorskiej
Fotografia i plakaty
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 1

Wstęp wolny

godz.18.00 Koncert w wykonaniu zespołu seniorskiego „Babilon” z Myśliborza
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Wstęp wolny
 

godz.19.30 Wieczór taneczny „Sunshine Duo – Weronika i Ryszard”
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

  • 05.10. sobota

godz. 09.00 Parkrun Świnoujście

Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej
Więcej informacji: www.parkrun.pl/swinoujscie

godz. 10.00 – 14.00 Giełda kolekcjonerska 
Monety, banknoty, odznaczenia, medale, widokówki, znaczki itp.
Miejsce: Pasaż Rondo, Plac Wolności 6

godz.12.00 Uroczysta inauguracja roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Wstęp wolny

godz.15.00 Mecz piłki nożnej – IV liga

MKS Flota Świnoujście – Sparta Węgorzyno
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie stadionu

godz. 19.00 Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Bilety w cenie 70 zł do nabycia: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00, Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

  • 06.10. niedziela

III Świnoujski Bieg Wyspiarza

godz.11.00 Start biegów dzieci i młodzieży w kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców

godz. 13.45 Start Marszu Nordic Walking
godz.14.00 Start III Świnoujskiego Biegu Wyspiarza
Zapisy dzieci i młodzieży w dniu zawodów, w godzinach od 9.00 do 10.45, zapisy do Marszu Nordic Walking i do III Świnoujskiego Biegu Wyspiarza:

www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-wyspiarza odbiór numerów startowych, w godzinach od 9.00 do 13.00, 

w biurze zawodów na Stadionie Miejskim

Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22

  • 07.10. poniedziałek

godz. 11.00 Spektakl edukacyjny dla klas 1-3
Przygotowany przez aktorów scen szczecińskich
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego, ul. Piłsudskiego 15

Wstęp wolny

godz. 20.30 Powtórki tangowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

  • 08.10. wtorek

godz. 16.00 Rummikub Club i inne gry planszowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

godz.19.30 Wieczór muzyczny 

Akordeon i saksofon Mirosław Sienicki

Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2

Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

  • 09.10. środa

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie

Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4

Wstęp wolny

godz.19.30 Spacer przez Świnoujście wczoraj i dziś

Pokaz slajdów w języku niemieckim
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2

Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 19.30 Dancing – gra Jerzy Ordon

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

10.10. czwartek

godz.10.00 Współzawodnictwo sportowe szkół

Sztafetowe biegi przełajowe, Igrzyska dzieci, Igrzyska młodzieży szkolnej, Licealiada

Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22

Więcej informacji: www.osir.swinoujscie.pl

godz. 16.00 Czwartek Lekkoatletyczny

Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22
Więcej informacji: www.osir.swinoujscie.pl
godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Wstęp wolny

godz. 20.30 Powtórki tangowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

  • 11.10. piątek

godz.18.00 Jak wybrnąć z gafy?

Recital Joanny Trzepiecińskiej z akompaniamentem Bogdana Hołowni

Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Bilety w cenie 30 zł do nabycia: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00, Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

godz.19.30 Wieczór taneczny „Sunshine Duo – Weronika i Ryszard”
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2

Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 20.00 Koncert Duetu Jackpot
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Rezerwacja biletów tel. 721 451 721

  • 12.10. sobota – 13.10 niedziela

VII Otwarte Mistrzostwa w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście

Miejsce: Centrum Usług Logistycznych Rybitwa, Słowackiego 4/6

Więcej informacji: www.pfs.org.pl

  • 12.10. sobota

godz. 09.00 Parkrun Świnoujście

Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej
Więcej informacji: www.parkrun.pl/swinoujscie

godz. 09.00 - 14.00 Pchli targ
Miejsce: Targowisko Miejskie – Zielony Rynek pod Zegarem, ul Kołłątaja 4a

godz.11.30 Święto ziemniaka
Inauguracja roku kulturalno-oświatowego
Miejsce: Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40

Wstęp wolny

godz.17.00 Mój Molier Monodram w wykonaniu Andrzeja Seweryna
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Bilety w cenie 40 zł do nabycia: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00, Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

  • 13.10. niedziela

godz.20.00 Liga Niezwykłych Standuperów
Miejsce: Browar Miedziowy 44, ul. Uzdrowiskowa 15
Bilety do nabycia: standupbilety.pl

  • 14.10 poniedziałek

godz. 20.30 Powtórki tangowe
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 15.10. wtorek

godz. 16.00 Rummikub Club i inne gry planszowe
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

godz.17.00 Jesienne kolory – Dzień Seniora oraz wystawa prac świnoujskich artystów
Miejsce: Filia MDK Karsibór, ul. 1 Maja 40
Wstęp wolny

godz.19.30 Wieczór muzyczny 
Akordeon i saksofon Mirosław Sienicki

Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2

Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

  • 16.10. środa

godz.11.00 Pchła Szachrajka  Spektakl dla dzieci w wykonaniu artystów Teatru La Fayette ze Szczecina
Miejsce: Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Wstęp wolny

godz.12.00 Ogólnopolskie bicie rekordu w jednoczesnej resuscytacji oddechowo-krążeniowej
Miejsce: Sala Sportowa MDK, ul. Matejki 11
Wstęp wolny

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie

Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4

Wstęp wolny

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie
Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4

Wstęp wolny

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie

Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4
Wstęp wolny

godz. 19.30 Dancing – gra Jerzy Ordon

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

  • 17.10. czwartek

godz.10.00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Piłka nożna dziewcząt i chłopców
Miejsce: Boisko z nawierzchnia syntetyczną, ul. Matejki 17 A
Więcej informacji: www.osir.swinoujscie.pl

godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkich
Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Wstęp wolny

godz.20.00 Arie operetkowe i piosenka popularna
w wykonaniu tenora Felipe Alonso Cespedes Sanchez z Chile
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 15 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 20.30 Powtórki tangowe
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 18.10. piątek

Spektakle edukacyjne dla dzieci i młodzieży

godz.8.30 W krainie fantasy
godz.10.15 Piotruś i wilk
godz.11.50 Piotruś i wilk
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Rezerwacje pod nr tel.: 609 152 003
godz.10.00 Licealiada
Piłka nożna dziewcząt i chłopców

Miejsce: Boisko z nawierzchnia syntetyczną, ul. Matejki 17 A

Więcej informacji: www.osir.swinoujscie.pl

godz.16.00 Dzień Seniora – koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży
Miejsce: Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Wstęp wolny

godz.19.30 Wieczór taneczny „Sunshine Duo – Weronika i Ryszard”
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz.19.00 Festiwal Jazz Nowa Wyspa
Michał Martyniuk Quartet
Miejsce: Hotel Hampton by Hilton, ul. Wojska Polskiego 14
Wstęp na zaproszenia do odbioru: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00, Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

  • 19.10. sobota

godz. 09.00 Parkrun Świnoujście
Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej

Więcej informacji: www.parkrun.pl/swinoujscie

godz. 10.00 – 14.00 Jarmark Rękodzieła Artystycznego 

Miejsce: Pasaż Rondo, Plac Wolności 6
Więcej informacji: tel. 660 791 797 lub www.facebook.com/pasazrondoswi...

godz.15.00 Mecz piłki nożnej – IV liga 
MKS Flota Świnoujście – Leśnik Manowo
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22
Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie stadionu

    Festiwal Jazz Nowa Wyspa

godz.19.00 Big Band Akademii Sztuki ze Szczecina + goście

Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11

Wstęp wolny

godz.21.00 Agnieszka Wilczyńska

Miejsce: Hotel Hampton by Hilton, ul. Wojska Polskiego 14

Wstęp na zaproszenia do odbioru: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00, Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

  • 20.10. niedziela

godz.17.00 Dzień Seniora – spotkanie przy muzyce
Miejsce: Filia MDK Przytór, ul. Zalewowa 40
Wstęp wolny

  • 21.10. poniedziałek

godz. 20.30 Powtórki tangowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 22.10. wtorek

godz. 16.00 Rummikub Club i inne gry planszowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny
godz.19.30 Wieczór muzyczny 
Akordeon i saksofon Mirosław Sienicki
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

  • 23.10. środa

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie
Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4
Wstęp wolny

godz.19.30 Spacer przez Świnoujście wczoraj i dziś
Pokaz slajdów w języku niemieckim
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 19.30 Dancing – gra Jerzy Ordon
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Wstęp wolny

  • 24.10. czwartek

godz.16.00 Nie kupuj – zrób to sam
Warsztaty plecionkarskie
Miejsce: Filia MDK Warszów, ul. Sosnowa 18
Wstęp wolny

godz. 18.00 Sonata Scrabble

spotkanie przy Scrabble dla wszystkich

Miejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7
Wstęp wolny

godz. 20.30 Powtórki tangowe

Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 25.10. piątek

Spektakle edukacyjne dla dzieci i młodzieży

godz.8.30 W krainie fantasy
godz.10.15 Piotruś i wilk

godz.11.50 Zemsta
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul. Matejki 11
Rezerwacje pod nr tel.: 609 152 003

godz.10.00 Licealiada

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców
Miejsce: Hala Sportowa, ul. Piłsudskiego 9
Więcej informacji: www.osir.swinoujscie.pl

godz.11.00 Uwolnij książkę – wspólne czytanie książek
Miejsce: Filia MDK Karsibór, ul. 1 Maja 40
Wstęp wolny

godz.18.00 Otwarcie wystawy „Świnoujście w przedwojennej grafice”
Miejsce: Muzeum Rybołówstwa Morskiego, Plac Rybaka 1
Wstęp wolny

godz.19.30 Wieczór taneczny „Sunshine Duo – Weronika i Ryszard”
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 20.00 Koncert Kawuś Music Project
Koncert jazzowy
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10

Rezerwacja biletów tel. 721 451 721

  • 26.10. sobota

godz. 09.00 Parkrun Świnoujście

Miejsce: wejście do Parku Zdrojowego, ul. Bolesława Chrobrego od strony północnej

Więcej informacji: www.parkrun.pl/swinoujscie

godz.09.00 - 14.00 Pchli targ

Miejsce: Targowisko Miejskie – Zielony Rynek pod Zegarem, ul Kołłątaja 4a

godz.18.00 Wernisaż Kolekcji Klubu „Krzywego Koła” 
Prof. Jan Zagrodzki
Miejsce: Miejska Galeria Sztuki Współczesnej MS44, ul. Armii Krajowej 13
Wstęp wolny

  • 27.10. niedziela

godz.17.00 Krzysztof Daukszewicz – Jedz kawiorek
Występ kabaretowy
Miejsce: Sala Teatralna MDK, ul Matejki 11
Bilety w cenie 55 zł do nabycia: Kasa MDK pn.-pt. 8.00-15.00,

Galeria ART., wt. - sob. 12.00-18.00, ul. Wojska Polskiego 1/1

  • 28.10. poniedziałek

godz. 20.30 Powtórki tangowe
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 29.10. wtorek

godz.10.00 Licealiada
Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców
Miejsce: Stadion Miejski, ul. Matejki 22

Więcej informacji: www.osir.swinoujscie.pl

godz. 16.00 Rummikub Club i inne gry planszowe
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

godz.19.30 Wieczór muzyczny 
Akordeon i saksofon Mirosław Sienicki
Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2
Bilety w cenie 5 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

  • 30.10. środa

godz. 14.00 Koncerty przy pianinie
Miejsce: Kawiarnia w Zakładzie Przyrodoleczniczym „Rusałka”, ul. Powstańców Śląskich 2/4
Wstęp wolny

godz. 19.30 Dancing – gra Jerzy Ordon
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny

  • 31.10. czwartek

godz. 18.00 Sonata Scrabble
spotkanie przy Scrabble dla wszystkichMiejsce: Cafe Sonata, ul. Marynarzy 7

Wstęp wolny

godz.20.00 Arie operetkowe i piosenka popularna

w wykonaniu tenora Felipe Alonso Cespedes Sanchez z Chile

Miejsce: Ośrodek Irys, ul. Żeromskiego 2

Bilety w cenie 15 zł do nabycia na miejscu, wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 91/ 321 26 76

godz. 20.30 Powtórki  tangowe
Miejsce: Tango Passion Cafe Club, ul. 11-go Listopada 10
Wstęp wolny



WYSTAWY

  • Galeria „ART” ul. Wojska Polskiego 1/1 Czynna: od wtorku do soboty w godz. 12.00-18.00

- Wystawa prac Macieja Olekszy "Portret"

 

  •  Miejska Galeria Sztuki Współczesnej „MS44” ul. Armii Krajowej 13 Czynna: od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 17:30

 

- Wystawa Kolekcji Klubu „Krzywego Koła”

 

  • Galeria “Galeria Autorska” Pasaż Żeglarski, ul. Boh. Września 83/10 Czynna: poniedziałek – piątek 12.00 – 16.00, sobota 10.00 – 14.00
  •  Muzeum Rybołówstwa Morskiego 

Plac Rybaka 1
Czynne: wtorek - sobota 09:00 – 17:00, niedziela 09:00 – 15:00 www.muzeum-swinoujscie.pl
Ekspozycje stałe
- Historia Miasta Świnoujścia
- Fauna mórz i oceanów
- Dawne narzędzia połowowe
- Przyrządy nawigacyjne
- Złoto Bałtyku (wystawa bursztynu) - Historia polskiego rybołówstwa dalekomorskiego - Żywa rafa koralowa

- Modele żaglowców

Wystawy czasowe:

- Herb i widoki Świnoujścia na ceramice

- Przedwojenne kąpieliska na wyspie Uznam

- Świnoujście w przedwojennej grafice

  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego
ul. Piłsudskiego 15
Czynna: od poniedziałku do piątku 11.00 – 19.00
Galeria czynna:  poniedziałek – piątek w godz. 13.00 – 19.00, w środę w godz.11.00 – 15.00

- Wystawa prac Jadwigi Sikorskiej, fotografia i plakaty 

  • Fort Anioła, ul. Jachtowa Czynne: codziennie w godz. 10.00 – 17:00

www.fortaniola.pl

  • Fort Zachodni  - Muzeum Historii Twierdzy Świnoujście, ul. Jachtowa 1
    Czynne: codziennie w godz. 10:00 – 20:00
Czynne: codziennie w godz. 10:00 – 20:00 www.fortzachodni.pl Ekspozycja stała
Historia twierdzy Świnoujście
  • Fort Gerharda – Muzeum Obrony Wybrzeża, ul. Bunkrowa 2
Czynne: codziennie w godz. 09:30- 19:00
www.fort-gerharda.pl

Ekspozycje stałe Świnoujska Twierdza na przestrzeni wieków – wyposażenie i uzbrojenie żołnierzy stacjonujących w Twierdzy Świnoujście 1000 lat twierdzy Ujścia Świny

  • Podziemne Miasto na Wyspie Wolin, tereny leśnie  -  ul. Wolińska, zjazd przy przystanku kolejowym Świnoujście -  Przytór Wejścia w soboty i niedziele w godzinach 10:30 i 15:00 www.podziemne-miasto.pl



Wasze najnowsze posty

09 maj 2019 / 08:48:37

Śledź

09 paź 2018 / 12:09:53

Kawiarnia el Papa - niebo w gębie